כוכב מאדים זורח בימים אלה על האופק של מפת ישראל וכצפוי לאופיו, מביא איתו רוחות של מלחמה.

הסיפור של התקופה האחרונה אשר החל בחטיפתם של הנערים והגיע להסלמה של ימים אלה, משתקף באופן אסטרולוגי מובהק בתנועתו של מאדים.
מאדים, הכוכב אשר בדר״כ מלוהק לתפקיד של האנטגוניסט, זה האחראי להשריש קונפליקטים ועוינות בלב האדם, משחק תפקיד הראשי בדרמה הסוחפת כרגע את הארץ.

האנרגיה של מאדים היא, כמובן, לא תמיד שלילית והבמאי הקוסמי לפעמים נותן לו גם תפקידים של לוחם אמיץ ומגן, המעורר כוח חיוני והשראה. אך באופן כללי בהסטוריית העולם ובזכות טבעו של האדם, מאדים נאלץ בעיקר לשחק את הבריון האלים התאב למשחקים של כיבוש וכוח, לא לחינם הוא נושא את התואר של אל המלחמה המיתולוגי.

בסוף שנה שעברה בוובינר שהעברנו אני וגלי ליבנה שהיה וובינר מיוחד לחיזוי מהלכי 2014, בין הדגשים השונים שהעלינו הייתה השהות הארוכה של מאדים במזל מאזניים, מזל שמאדים נחשב לבעייתי כשהוא נמצא בו, מעצם השוני המהותי בינו לבין טבע המזל. מאדים במאזניים סיקל הסכמים ופשרות וגרם להצטברות של כעסים ואנטגוניזם אשר התאמצו, על אף שלא תמיד הצליחו, להסתתר מאחורי איפוק דיפלומטי (מאזניים). אינני אומר שצירוף זה לא שואף לפשרה ויכול אפילו, בביטויו הגבוהים, לפשר ולאזן את יצר המלחמה, אך זה נכון עבור מדינות ומהיגים נאורים בעלי בגרות ותבונה נפשית ורוחנית, אבל זה לצערנו זה לא לגמרי המצב.

בוובינר ציינתי שמאדים זה יהיה נוכח מאוד בדרמות של ארצנו, במיוחד בחלק השני של השנה, מכיוון שהוא על מזל האופק של מפת ישראל וגם צמוד לאופק המפה הסולארית (המפה השנתית) של המדינה. (זאת כמובן בתוספת לעוד שילובים ומרכיבים..)

מפת חזרת השמש של ישראל 2014, מאדים צמוד למעלת האופק.

מאדים גם היה שותף למערך ההסטורי אשר התקיים לקראת סוף אפריל, שם הצטלבו דרכיהם של מאדים פלוטו, אורנוס ויופיטר. בצלב השמימי הזה ניסה מאדים להסית את גחמותיהם של הטיטאנים, פלוטו ואורנוס (המייצגים הכלליים של רוח התקופה) לעורר מהפכה ולחרחר מלחמה, אך הוא לא היה חזק מספיק (נסיגה וחולשה מהותית במאזניים). יופיטר אשר היה בעמדה חזקה במיוחד (במזל ההתעלות שלו) ריכך וייצב את המערך ואת הדחפים הסוערים ושכנע את שני הטיטאנים שלא לעשות גלים גדולים מידי.

מאדים המשיך לסגת, יופיטר המשיך להתקדם והמערך דעך לאיטו, אך מאדים ידע שזה רק עניין של זמן עד שיצא מנסיגתו, יאגור כוחות ויתקדם שוב לאותה המעלה והפעם מבלי שיופיטר יהיה על המשמר. כך מרגע שהוא התיישר החל מכוון את צעדיו בתאוצה מתגברת לעבר האופק של המדינה ומוקד ההצטלבות עם הטיטנים, כאשר הוא מגבש בתוכו הבטחה שככל שיתקרב כך נוכחתו תועצם ויתעוררו דחפיו הבוערים.

כשחזר מאדים לעורר שוב את המרובע בין פלוטו ואורנוס, ברגע המגע המדויק עם פלוטו (מרובע מאדים פלוטו על המעלה ה-12 ב -12.6) נודע לאומה על אירוע החטיפה,  ממש כמה ימים אחרי שמרקורי החל נסיגתו ונעלם לאיטו בתוך קרני השמש. הדרמה הלכה וגברה כאשר מאדים נעמד מול אורנוס והמתח המתעצם הורגש באוויר. כמובן שהנסיגה החזקה של מרקורי גם לא הועילה לסיפור.

לבסוף כאשר מרקורי, כוכב התקשורת והשמועות, זרח מתוך קרני השמש והפך שוב לגלוי, המסתורין התפוגג והאמת שהתגלתה הייתה כה קשה ומקוממת שהיא זעזעה את המדינה כולה.

אירועים אלה הם רק רובד קולקטיבי אחד של השתקפות הדרמה השמימית אשר כבר מתחממת תקופה ארוכה והתנאים להתלקחות כבר מבעבעים מתחת ומעל לפני השטח. התחושה היא של שדה קוצים יבש אשר ערג לגפרור שיצית אותו ויתן לאש להשתחרר ולהתפשט.

בימים אלו, בזמן המובטח מגיע מאדים לזרוח על האופק של ישראל. כבר הוא סוחף לנקמות, דם וחרחורי מלחמה, האש מתלקחת, השנאה והכעס בוערים. במקביל מהצד השני (מאזניים) מתחולל מאבק לעצירת ההסלמה וההסתה- שני הצדדים של הצירוף באים חזק לידי ביטוי.

עבור ארצינו השנה הזאת היא בסימן מאדים, אך קנה המידה של ההרסנות והקיצוניות שבה הוא מתבטא תלויה באופן ישיר במודעות וביכולת השליטה הנפשית של האנשים עליהם הוא משפיע. כרגע ניתן רק לקוות שהשריפות לא יתגברו והזעם ירגע, שהרי אם לא, אנו לא צריכים אסטרולוגיה כדי להבין שהמצב יכול עוד להסלים ואנו עלולים לראות את התחלתה של עוד אינטיפדה והמלחמה עלולה להתרחב לעוד חזיתות.

בסוף השבוע הנוכחי (4-5.7) הירח נכנס למזל מאזניים והוא יתחיל להיצמד למאדים בשבת בלילה, כאשר מאדים ממש על האופק של המדינה (המפה לפי השעה 15:50) והשמש צמודה לכוכב השבת סיריוס (הכוכב שהיוונים כינו ״השורף״), צפוי לנו שבוע חם ונפיץ במיוחד בו הדרמה עוד מועדת להתפתח. שמרו על קור רוח ונסו לא להוסיף עוד דלק לשריפה…

הירח נצמד למאדים על האופק של מפת המדינה.

בנתיים בעולם, ההצתה המחודשת של מרובע אורנוס ופלוטו מציפה מחדש עוד גל מהפכות, בהונג קונג יצאו לרחובות יותר מחצי מליון בני אדם להפגין נגד השליטה הסינית, 2014 מעלה הילוך.

חצי מליון איש ברחובות הונג קונג

http://revolution-news.com/half-million-rally-hong-kong-chinese-rule/