אני שמח לבשר על עוד מחזור של קורס ׳יסודות האסטרולוגיה׳ – לימודי אסטרולוגיה למתחילים
שיפתח בתאריך ה- 8.6.2020.

לאסטרולוגיה ענפים רבים, אך בסופו של דבר היא עץ אחד, שמטרתו לחבר בין השמיים והארץ.

יסודות האסטרולוגיה הונחו לפני אלפי שנים והתגבשו לאחת התורות המעניינות והמורכבות להבנת הקשר בין האדם ליקום. חלק גדול מאוד מיסודות אלה לא שרד את מהמורות ההסטוריה, ולכן רוב האסטרולוגיה הנפוצה היום מתבססת רק על יסודות חלקיים מהתורה השלמה. בעשור האחרון, בזכות חשיפה ותרגום של כתבי מקור עתיקים, התורה האסטרולוגית מתחילה לשקם את יסודותיה החסרים ולהראות את היקפה האדיר, שלמותה המבנית, והעומק הפילוסופי של עקרונותיה.

על אף ששורשיה של האסטרולוגיה נטועים עמוק בהסטוריה האנושית, ניכר כי פירותיה מתחילים להבשיל מחדש בתקופתינו ולאפשר גישה מחודשת לא רק לידע הקדום, אלא גם לזיכרון עתיק של תקופה בה החיבור לכוכבים היווה חלק בלתי נפרד מהחיים, ועמו מובהקות הקשר של מחזורי הטבע הסובבים אותנו לאלה המתרחשים בגופינו ובנפשנו.

יסודות האסטרולוגיה הוא קורס מקיף המבוסס על מחקר ארוך-שנים אל שורשי השפה האסטרולוגית והתפתחותה עד לימינו. הידע הנלמד מחבר בין גישות, מושגים וטכניקות של זרמים שונים בהתפתחות המסורת העתיקה; מהאסטרולוגיה המצרית/יוונית (הלניסטית) דרך ימי הביניים והרנסנס ועד לזרמים המודרניים של תקופתנו.
בקורס נבסס את העקרונות היסודיים של השפה האסטרולוגית, תוך בניה נכונה והדרגתית של עמודי התווך המרכזיים ביותר והבנה עמוקה של הרעיונות המהותיים אשר טמונים בה.

משתתפי הקורס ירכשו את הידע והכלים תוך עבודה מעמיקה עם מפות לידה, עם דגש על מפת הלידה שלהם, על-מנת להבטיח תהליך של לימוד אישי והתנסות חווייתית ישירה.

הקורס מיועד למתחילים וגם לבעלי ידע בסיסי ומעלה אשר רוצים לחזק את יסודות השפה ולהוסיף כלים ועקרונות חשובים מן המסורת העתיקה.

לכל הפרטים על הקורס לחצו כאן

מפגש המבוא הוא הרצאה לקהל הרחב שתתקיים ביום רביעי ה- 8.1.2020
בין השעות 19:30 – 21:30
שם ההרצאה : ״מסורת האסטרולוגיה – תחייתה המחודשת וחשיבותה לימינו״
*הכניסה חופשית* בתיאום מראש.

הקורס והרצאת המבוא יתקיימו בפרדס חנה – כרכור.

הקישור לאירוע של הקורס בפייסבוק :
https://www.facebook.com/events/744226362742294/

הקישור לאירוע ופרטי הרצאת המבוא בפייסבוק:
https://www.facebook.com/events/504176743784016/

מומלץ להרשם ולשריין את המקומכם מראש.
לפרטים ניתן ליצור קשר בטלפון -0528500797
ובמייל: ofekx@zahav.net.il