סדנה בת יומיים בתאריכים 31.7 – 1.8 (יום ראשון ושני)
בהנחיית מיכאל אופק ועומר ליאני

הסדנה מיועדת לאסטרולוגים ובעלי ידע בסיסי באסטרולוגיה.

המאגיה האסטרלית היא האחות הנשכחת של האסטרולוגיה. היא היוותה חלק בלתי נפרד מהאסטרולוגיה המסופוטמית, המצרית, הפרסית, היוונית והאפילו היהודית הקדומה.
היא הייתה חלק פעיל בפולחן הדתות העתיקות, בטקסי החניכה והמסתורין (כמו למשל טקסי ה״המסתורין האלוסיאני״) כשם שהייתה פעילה בתרבויות פאגניות ושמאניות שונות בעולם.
ובהמשך סופחה המאגיה יחד עם אחיותיה האסטרולוגיה והאלכימה להוות ממשק מחבר בין פילוסופיית הטבע הרציונלית והמטפיזיקה המיסטית של הזרם הנאו-פלטוני והנאו -פיטגוראי. היא פותחה והורחבה בימי הביניים מתחת לראדר הכנסיה, ובזרמים שהתפתחו בעולם הערבי והפרסי ולאחר מכן קיבלה הדף אדיר סביב תקופת הרנסנס, רק כדי לחזור אח״כ ולהתחבא בפני עליית ה״מדע״ המודרני והחשיבה המכניסטית, אשר הלכה ושללה את קיומה וכיבתה את האש הרוחנית שבערה בקרבה.

המאגיה במצבה הטהור היא חלק מכוחותינו הטבעיים ושילובה עם הכלים האסטרולוגים הופכת אותה לכוח עצמתי במיוחד, המאפשר ניווט מודע, ריפוי, הגנה וחיבור פעיל עם הכוחות המעצבים את עולמינו.

הסדנה תיקח את המשתתפים לעומק של המסורת, לרעיונות ולעקרונות המהותיים ביותר, אשר מסבירים את התשתית המטפיזית של האסטרולוגיה ואת הסיבה לפועלם של הכוחות המאגיים הזרועים בתודעה המעצבת של העולם.
במקביל לתאוריה ולרעיונות הפילוסופיים, נלמד טכניקות יישומיות ונבצע פעילויות שונות לחיזוק ההבנה והיישום. לבסוף נבצע יחדיו טקס מאגי מסורתי ליצירת תכשיט קמע פיזי אשר המשתתפים יקחו איתם הביתה.
(הקמע הוא תכשיט מכסף ופליז שעוצב במיוחד עבור הסדנה)

הדגש המאגי של הסדנה הוא ׳חתונת המאורות׳ והיא מחולקת בהתאם:
יום שמש – תאוריה ופילוסופיה ויום ירח – פרקטיקה מעשית.

ביום הראשון (יום השמש) נלמד את המבנה הקוסמולוגי והמטפיזי של האסטרולוגיה והמאגיה המסורתית ונבין את עקרונותיהן המהותיים.
נחבר את העולמות העתיקים מתוך רעיונות פלאטוניים, הרמטיים ותאורגיים. נלמד כללים וטכניקות למציאת הזמן האסטרולוגי הנכון עבור יצירת קמע. נלמד לעבוד עם דימויים מנטאליים בהקשרים מאגיים ואסטרולוגיים וניצור את הדימוי האישי ״הקמע המנטלי״ כהכנה ליצירת הקמע הפיזי.

ביום השני (יום הירח) נלמד את יחסי שרשראות השליטה של כוכבים בשלושת ממלכות הטבע, לפי המסורת ההרמטית, ונלמד איך ליצוק לתוכן את הדימוי המנטלי בטקס יצירת הקמע הפיזי.
בטקס כל אחד ייצור לעצמו קמע אישי שישאר אצלו. נושא הקמע הוא ׳חתונת המאורות׳ והוא יעשה בזמן ששני המאורות נמצאים במזלות השליטה שלהם (שמש -אריה וירח – סרטן) וחוצים את רום השמיים.

הסדנה תתקיים בחוות ׳דובר שלום׳ ביישוב קדיתא (גליל עליון).
תאריך אחרון להרשמה ה24.7, מספר המקומות מוגבל.

להרשמה לסדנה:
https://www.tixwise.co.il/he/astral-magic
מחיר הסדנה הוא 1350 ש״ח.
המחיר כולל לינה במתחם (במזרון בחלל המרכזי, או באוהל במתחם),
4 ארוחות, חומרי הגלם לעשיית הקמע ותכשיט הקמע עצמו.
ניתן גם לשדרג לחדר זוגי בתוספת של 250 ש״ח (או 125 ש״ח לאדם)

לפרטים על הסדנה – מיכאל – 0528500797
לתיאומי לינה, הסעות ואפשרויות תשלום נוספות – עומר – 0505419799
או במייל ofekx@zahav.net.ilmagic workshop 2016 flyer