וובינר אסטרולוגי מעגלי כוכבים
ממשבר ליצירה – מחזורים היסטוריים 2020
מרצה – מיכאל אופק

ההקלטה ניתנת לצפייה כאן -אם אתם נתקלים בבעיות ניתן לצפות דרך הקישור הזה או בקישור הזה

המשבר העולמי מעמיד את האנושות בפני צומת קריטי במיוחד. האירועים של השנה והבחירות שיעשו ע״י האנושות, יכתיבו את מהלכי השנים הקרובות ומועדים לשנות את העולם שאנו מכירים מקצה לקצה.

כולנו כואבים את צירי הלידה האלה ונלחצים לעבר בחירות ופעולות מכריעות, ביחד ולחוד, כדי לשנות את מאזן הכוחות. אי פעולה בתקופה זו, בחיינו האישיים וכקהילה, היא ויתור על הכוח הבחירה ועל הזדמנות אמיתית להשתתף בשינוי העולם. אם לא נסיק מסקנות ונבחר באופן פעיל את השביל עליו אנו רוצים לצעוד, השביל ייבחר עבורנו.
האסטרולוגיה נותנת פרספקטיבה יוצאת דופן להבנת המשמעות והתוכן המפעם מאחורי האירועים, ההקשרים ההסטוריים ותזמון הגלים הקרובים. בכך היא מאפשרת ניווט מודע יותר והשתתפות מתואמת במחזורי החיים והעולם.

אירועי העולם הקיצוניים של תקופתינו מתרחשים תחת התקבצות נדירה של כוכבים, שהיא סיום והתחלה חדשה של שלושה מחזורים גדולים, בין פלוטו, שבתאי וצדק.

השנה נפתחה עם הצמידות הטיטאנית של שבתאי עם פלוטו, שישארו בקרבה פעילה לאורך השנה. בימים אלו, ובגלים לאורך 2020, יצמד צדק לפלוטו ואחר כך יחזור וייצמד אליו עוד פעמיים בהמשך השנה.

בסוף השנה, אחרי נסיגה ארוכה של השניים, יחברו צדק ושבתאי ויתחילו מחזור מפגשים חדש של 200 שנה ביסוד האוויר.

מוזמנים אל מאחורי הקלעים של הצטלבות היסטורית זו מתוך הפרספקטיבה של מחזורי העולם וההיסטוריה האנושית, ועד להשפעה האישית על כל אחד מאתנו.

*הוובינר התקיים בתאריך ה-2.5.2020