6
מחר בערב (25.4) ליקוי ירח חלקי במזל עקרב

הירח כל חודש עוצר את הנשימה שלו שהוא מגיע לעקרב, הוא הולך על קצות האצבעות ומשתדל שלא לבחוש בביצה הדחוסה של מיצי הנפש העקרביים. בקיצור, הלבנה העדינה לא אוהבת להיות שם, אינטנסיבי לה ומלוכלך לה שם והיא כמו חנה'לה ושמלת השבת, מפחדת ללכך את שמלתה הלבנה בבוץ הסוחף והטובעני.

הפעם היא לא רק נכנסת לעקרב, אך היא עומדת לקבל הלקאה חזקה מהליקוי שמצפה לה ומהמפגש עם שבתאי הנסוג.

זהו כמובן לא שיפוט ערכי לגבי הסיטואציה האסטרולוגית ולא אירוע "טוב" או "רע", אך זוהי אנרגיה שאנו בדר"כ נוטים לחוות עם קושי ומאבק רגשי, הרגש חשוף ומגורה יותר ומודלק במקומות פחות נעימים ויותר מאתגרים, כעסים צפים ואף פחדים וחרדות. אך בצד השני של ליקוי שכזה יש כמעט תמיד שיעור חשוב והזדמנות לניקוי רגשי עמוק.

עונת הליקויים הקרובה אשר מסתיימת בליקוי שמש מאוד עוצמתי בשור (9.5) היא אינטנסיבית במיוחד והיא תעמת את כולנו (בהתאם למפות האישיות שלנו כמובן) עם אתגרים רגשיים והשתקפות לא תמיד נעימה, של בחירות העבר שלנו.

מאבקים בשמיים – שבתאי ומאדים ( הכי מדויק בין ה30.4 – 2.5)
בתוך שבועיים אלה מאדים אשר נמצא במזל שור (מזל שבו טבעו נחשב מוחלש) ועובר שם משבר זהות לא קטן, הולך לקראת פגישה חזיתית עם שבתאי אשר נמצא מולו במזל עקרב, ציר המזלות שבהם מתרחשים הליקויים. המולות הזו מסמנת יריבות חזיתית בין השניים והשלכותיה מרובות, שבתאי שמייצג  גבולות מאוים ע"י הכוח הפולשני של מאדים שמייצג אנרגיה חדה ואגרסיבית, בגלל שמאדים נמצא "תחת קרני השמש" יכול להיות שאיום זה יהיה סודי, מתחת לפני השטח, או שזהותו לא ברורה, אך צירוף זה עדיין מועד לפורענות ברבדים שונים של ביטוי על במת העולם. ברמה האישית זה יכול להתבטא כמתח פנימי והרגשה של מכשולים וקשיים, חיכוך וחסימה של אנרגיה, או ערעור מסוים של יציבות "המבנה" הקיים. מאדים דוחף ושבתאי עוצר, ההרגשה היא כמו לנסוע במכונית ולנסות להאיץ בזמן שבלם היד מורם!.
שימו לב שלא למתוח את עצמכם יותר מידי, לא להיכנס ב'אין כניסה', לא להסתבך עם החוק ולא ללכת לרופא שיניים בזמן הזה (:

עוד דבר קטן לגבי עונת הליקויים, הניסיון שלי הראה לי שבזמנים אלו אנו בדר"כ מאותגרים יותר מתמיד לשבירה של דפוסים ולופים חווייתיים למיניהם, זה יכול להגיע בפיתויים שמעמידים אותנו במבחן חזיתי לגבי דברים שחשבנו שהם כבר מאחורינו, אנו נאלצים לבחור כדי לשכנע את רוחנו שבאמת למדנו את השיעור, אם הבחירה היא ה"לא נכונה" (ביחס כמובן להרגשה הפנימית שלנו) אנו נמצא את עצמינו חזרה אחורה כמה צעדים, מול המרירות של הנפילה לאותם דפוסים שחשבנו שכבר נמצאים מאחורינו. אך אם נבחר  "נכון" אנו נעלה כמה צעדים בקפיצה גדולה ונרוויח נקודות חופש שלא ידענו קודם לכן.

אז בחרו "נכון" כל אחד ביחס למה שזה אומר עבורו… וכמו בסיפור הילדים של חנהלה ושמלת השבת, השמש תצא ותנקה את כתמים השחורים מהשמלה הלבנה (הירח=רגש) ותיתן לכם הרגשה של בהירות, איזון רגשי וצלילות מנטלית.

d797d7a0d794d79cd794
וגם אם לא תצליחו, לא נורא לפחות קחו את המסקנות לתשומת לבכם, אני מבטיח לכם שיהיו עוד ליקויים בעתיד…