המשבר העולמי ברבדיו השונים, מהווה נקודת מפנה הסטורית, אשר מעמידה את האנושות בפני הכרעות קריטיות במיוחד שיכתיבו את מהלכי העשורים הקרובים, ומועדים לשנות את העולם שאנו מכירים מקצה לקצה.

בוובינר הקודם – (קישור: https://truutube.com/view?v=2820241124)
דיברנו על המחזורים ההיסטוריים המתקבצים באופן נדיר השנה וראינו את פעימותיהם בגלי ההסטורייה של המאה האחרונה. כל גל הביא איתו מימדי חוויה דומים (משבר גדול, דיכוי, איומי מלחמה, מגיפה, נפילה כלכלית ועוד…) וגם המשיך את הפעימה שקדמה לו במובנים רבים.
אלו הן צירי לידה אינטנסיביים במיוחד הלוחצים כל פעם מחדש לאתחול וכיול נכון יותר עם המציאות, אך על אף כל הדברים הטובים שנולדו מתקופות משבר אלו וההזדמנות ליצירה חדשה, בגל הרודף האנושות מצאה עצמה שוב על מפתן משבר דומה, הנוצר כמעט תמיד מאותן הסיבות.
בתקופתינו הנוכחית, על אף הדמיון האדיר לתקופות חופפות בגלי ההסטוריה, מדובר במשבר בקנה מידה כלל עולמי ובתשתיות מקשרות שלא היו קיימות בעבר, עובדות אלו ועוד, מראות שזוהי הזדמנות מיוחדת במינה לשינוי עמוק, מקיף ומכריע יותר מבגלים הקודמים.
זה כמובן תלוי בנו ובמוכנות שלנו להיות שותפים פעילים בתהליך, ולהפתח ולראות מימדים של מציאותינו הקולקטיבית שדורות רבים לא יכלו או הסכימו להישיר אליהם מבט. אולי… רק אולי, באיחוד קולקטיבי פעיל ובשינוי הדרגתי של מאזן הכוחות, הפעם סוף סוף נצליח לשבור משהו מן השרשרת הסזיפית הקושרת כשנים כה רבות את ההיסטוריה של המין האנושי לסבל מיותר.
הצטרפו לשמוע איך כל אחד מאיתנו בחפיפה הולמת למחזורי הטבע יכול לתרום לתקווה זו ולשנות את פני ההיסטוריה, בחייו האישיים וכחלק מהארץ והעולם.

האסטרולוגיה נותנת פרספקטיבה יוצאת דופן להבנת המשמעות והתוכן המפעם מאחורי האירועים, ההקשרים ההסטוריים ותזמון הגלים הקרובים. בכך היא מאפשרת ניווט מודע יותר והשתתפות מתואמת במחזורי החיים והעולם.
בעזרת הכלים של האסטרולוגיה נוכל לא רק להבין את מקומינו בזמן ואיך לנוע בו בתבונה, אך גם להיווכח לקשר של גרמי השמיים לאירועי הארציים ולמימדים העדינים ביותר של הנפש.

בוובינר הקרוב נדבר על הגלים העומדים להגיע בחודשים הקרובים, על כניסתו של מאדים לטלה והעלייה של האנרגיה הגועשת שהוא מבטיח להמשך השנה, בהפעלותיו את המערך ההסטורי של פלוטו, שבתאי ויופיטר. נדבר גם על המעבר של ציר הדרקונים (מוקדי הליקוי) לקשת ותאומים, על הנסיגות הנוכחיות, עם דגש על חזרתו של שבתאי למזל גדי, ונקנח בתזכורות לגבי הצמידויות הגדולות שיתקיימו בהמשך השנה; יופיטר לפלוטו (11.11) ולאחר מכן יופיטר ושבתאי שתתקיים בדיוק ביום היפוך השמש (21.12).

מקווה לראותכם!
————————–—————–

~על מעגלי כוכבים ~
הם מפגשים תקופתיים בהם נביט יחד על מצב השמיים והתנועות הקרובות. נשלב בין פרספקטיבת זמן רחבה של המחזורים הגדולים המקיפים אותנו עם מיקוד במגמות הנוכחיות והשפעתן הקולקטיביות והאישיות.

המפגשים לא נועדו רק לניסוח תחזיות אסטרולוגיות, מטרתם היא לעורר את הקשר האישי עם הכוכבים וללמד דרכי עבודה וניווט אופטימלי ברוחות הזמן.
נקדם דרכים להשתתפות מודעת בתנועות האסטרולוגיות, זיהוי הייצוגים בעולם ובנפש ופיתוח מודעות לתחושותיהן הפנימיות, במחשבה, ברגש ובגוף.

בשאיפה לחדש את הקשר הפנימי עם השמיים, ובין השמיים לאדמה של חיינו.

"הגיע השעה!, על האדם להתחבר מחדש לשני מקורותיו – הכוכבים והאדמה“
~קרדו מוטווה

המפגש יתקיים ב – 15.7 בשעה 20:30

הוובינר פתוח לכולם וללא תשלום.
להרשמה, כנסו לקישור זה:
https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZ0kcu2upzwpG9003yi1qK1izn1PUlGT_TQo