פיפין : הכל כל כך שקט.
גנדאלף: זו הנשימה העמוקה לפני הצלילה פנימה.
פיפין: אני לא רוצה להיות בקרב. אך לחכות על הקצה של אחד שאני לא יכול לברוח ממנו, זה אף יותר גרוע.
מתוך שר הטבעות- שיבת המלך

2012 התחילה ‘יחסית’ רגוע, אך בקרוב ההבטחה של השנה תתחיל להתעצם…

למי שלא יודע, היום יש ליקוי חמה מעניין במיוחד. אשר פותח את חגיגות המערכה השנייה של 2012.

הליקוי שיהיה היום בלילה, מקבל המון הד בתקופה האחרונה מכל מיני סיבות, יש שאומרים שהפירמידה של המאיה בצ’יצ’ן איצה שבמקסיקו נבנתה במיוחד בשבילו!

(אתר שמצטט מהרבה אתרים על התופעה http://www.mysticmamma.com/new-moon-in-gemini-solar-eclipse-pleiades-alignment-may-20th-2012/)

השמש שנכנסה בשעות האחרונות למזל תאומים, תלווה בכניסת הירח למזל מאוחר יותר והליקוי יהיה במעלה הראשונה של תאומים.
הסיבה לחשיבות הגדולה של הליקוי היא בגלל שהוא צמוד לכוכבי השבט של הפליאדות, ממש לשמש הגדולה ביותר שלהן ‘אלקיון’, זה אמור לסמל איזה איפוס גלקטי שכזה אם האנרגיה של הפליאדות שתרבויות מסוימות מאמינות כי משם הגענו… לא ארחיב כרגע לגבי הטבע של קונסטלציה זו, רק אגיד כי במסורת יש שאומרים כי היא מעידה על כוחות חיוביים חזקים ויש כאלה שאומרים שהיא מסמלת אובדן וקושי ולכן שמה “האחיות הבוכיות” לפי חלק מהמסורת, מגע איתה מראה שמשהו יגמר בבכי.

בכל מקרה, זהו אירוע חשוב ואתו יריית פתיחה להמשך השנה אשר דחוסה באירועים אסטרולוגיים חשובים ונדירים, אנו נתחיל לראות שינויים מואצים בנוף העולמי והפנימי בכל מיני צורות…
ליקוי זה הוא ליקוי טבעתי, ז”א שהירח קרוב לארץ יותר ומשאיר טבעת של אש סביבו כאשר מכסה את השמש, ללא ספק יהיה מראה יפה, חבל שלא ניתן לראות אותו בארץ.
כמו כל ליקוי, יש סכנה של פגעי טבע ורעידות אדמה, בעיקר סביב הפרוזדור של הליקוי, שיעבור מעל אינדונזיה, תיאלנד, דרום קוריאה ויפן ויגיע לשיא שלו מעל האוקיינוס השקט (כבר לא ממש שקט) ויקנח בחופי ארה”ב ומקסיקו. מעניין שהליקוי ירח שיהיה מאוחר יותר ב4.6, רק יומיים לפני המעבר של ונוס על השמש, יהיה על האופק של ארה”ב ובדיוק ביום ההולדת שלה!
מה שמנבא קשיים ומשברים עבורם השנה, זה כנראה לא מפתיע אף אחד ומבחינה אסטרולוגית ורק נותן גיבוי לדברים שרואים מעוד זוויות. גם המפה השנתית של ישראל לא מנבאת שנה של פיקניק שקט בחיק הטבע.

בסוף יוני יהיה האספקט ההיסטורי המדובר של אורנוס ופלוטו ואנו כבר חשים כי המהפכה מתעוררת חזרה והמתחים בין הכוחות השולטים לאנשים הפשוטים שנמאס להם מהדיכוי השיטתי והשחיתות, יחזרו ובגדול, בתקווה…

בכל מקרה, אנו מתחילים להיכנס לתקופה סוערת מבחינה אסטרולוגית ושווה להיות מוכנים, נפשית ומנטלית, זוהי תקופה של אתגרים התפתחותיים עבור כולנו ורובנו מרגישים זאת בעצמה, הליקוי כמו כל ליקוי, יעזור להרעיד ולפרק את הקליפות הקשות והמגבילות וגם אם זה יראה כמשבר בחייכם, זה יכול להיות מפתח להתעוררות ולמוכנות להסתכל למקומות שרוב האנשים מסיטים את מבטם בהכחשה אליהם, בתוכינו ומחוצה לנו.